Saturday, 24.9.2022
Name days: Maria / Gerard / Teodor
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

1 września społeczność naszej szkoły powitała nie tylko rok szkolny, ale także nowego dyrektora placówki pana Piotra Stencla. Pan dyrektor życzył nauczycielom, uczniom i rodzicom wielu sukcesów oraz owocnej współpracy. Przedstawiono również nauczycieli, którzy rozpoczęli  pracę w naszej placówce. Uczniowie klasy III i IV pod kierunkiem p. Honoraty Maciałczyk i p. Anny Jarantowskiej zaprezentowali krótką część artystyczną. Nie zabrakło pożegnania wakacji, powitania szkoły i wspomnienia ofiar II wojny światowej.

Niech ten rok szkolny będzie pełen satysfakcji z uczenia się, nauczania i wychowania, niech nie zabraknie wytrwałości oraz pasji w zdobywaniu edukacyjnych szczytów! (U.A.)

Galeria Zdjęć