Czwartek, 30.6.2022
Name days: Arnold / Emilia / Lucyna
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

W świecie Gigantycznych Owadów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 20.05.2022r. grupa 3-4 latków wspólnie z Paniami pojechała autokarem na wycieczkę do Centrum Edukacji Ekologicznej  w Ostrowie Wielkopolskim . Po przybyciu na miejsce dzieci przywitała Pszczółka i zaprosiła do Niesamowitego Świata Gigantycznych Owadów. Podczas zwiedzania dzieci zobaczyły również „Królestwo Pszczół” oraz „Ptasie Miasto”. Następnie odbyły się warsztaty plastyczne na których przedszkolaki malowały gipsowe figurki owadów,  które zabrały na pamiątkę do domu. Po zakończeniu warsztatów Pszczółka zabrała dzieci na kolejną atrakcję, jaką był przejazd Ekokolejką. W Ekokolejce panowała radosna atmosfera, dzieci śpiewały  oraz podziwiały piękne widoki. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do restauracji, w której zjedliśmy obiadek. Był to dzień pełen wrażeń, dzieci z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola. (KK)

Galeria Zdjęć