Piątek, 21.6.2024
Name days: Alicja / Alojzy / Marta
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Warsztaty Eko Bystrzak

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 21.05.2024r. do grupy starszaków przyjechała Pani Karolina, przedstawiciel Firmy KRAUS Folie. Pani Karolina przeprowadziła z dziećmi warsztaty ekologiczne w ramach programu edukacyjnego Eko- Bystrzak. Celem warsztatów było zwrócenie uwagi na prawidłową segregację odpadów oraz ważność recyklingu. Po zakończeniu części dydaktycznej, dzieci wspólnie z Panią Karoliną wyszły na teren placówki aby posadzić drzewo – Klon Kulisty. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajedziach praktycznych i obiecały Pani Karolinie, że będą dbały o swoje drzewko.

Dziękujemy za miłe spotkanie.(K. Pływaczyk)

Galeria Zdjęć