Saturday, 2.3.2024
Name days: Agnieszka / Helena / Karol
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Warsztaty plastyczne dla rodziców

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, magiczny czas poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Mimo, że wtedy wszyscy są wtedy zabiegani i zapracowani, 16 grudnia chętni rodzice przyjęli zaproszenie p. Ani Jarantowskiej i przybyli na zorganizowane w naszej szkole świąteczne warsztaty plastyczne. Podczas zajęć rodzice wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe z wykorzystaniem metody decoupage. Podczas warsztatów panowała niepowtarzalna i serdeczna  atmosfera, a ogromne zaangażowanie rodziców zaowocowało powstaniem wyjątkowych ozdób świątecznych, które zostały przeznaczone na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy. (A. Jarantowska) 

Galeria Zdjęć