Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Wielkie bale w karnawale...

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Karnawał to czas wielkich balów, zabaw i maskarad.  Bal karnawałowy jest także nieodłącznym elementem życia szkolnego. W tym roku bal odbył się w naszej szkole 9 lutego. W pięknie udekorowanej balonami i serpentynami sali gimnastycznej spotkali się uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami. Wesołej zabawie towarzyszyły konkursy i tańce, które dostarczyły wszystkim wspaniałych przeżyć. Dodatkową atrakcją balu była Poczta Walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji zbliżających się Walentynek. Zabawę uatrakcyjniały także wspaniałe stroje karnawałowe, którym nie można było odmówić pomysłowości i oryginalności. Wszyscy bawili się świetnie. (A. J.)

Galeria Zdjęć