Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Witaj szkoło!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

3 września 2012 roku po uroczystej Mszy Świętej przywitaliśmy nowy rok szkolny 2012/2013. Nauczyciele, uczniowie i ich rodzice spotkali się w sali gimnastycznej naszej szkoły, by wysłuchać słowa powitalnego pani Dyrektor. Następnie, w części artystycznej, pożegnaliśmy wakacje. Podróże zamieniliśmy na drogę do szkoły, zdobywanie szczytów na zdobywanie wiedzy, a odpoczynek na pracę. Progi naszej szkoły przekroczyli także po raz pierwszy pierwszoklasiści. Nie zapomnieliśmy też o wspomnieniu i uczczeniu walczących o niepodległość naszej Ojczyzny podczas II Wojny Światowej. Po skończonym  apelu rozeszliśmy się do klas, w których rozpoczęliśmy naukę już kolejnego dnia. (U. A.)

Galeria Zdjęć