Sunday, 25.9.2022
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Witamy w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Beztroski czas wakacji dobiegł końca. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Od 1 września przedszkole tętni życiem. Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był dla wszystkich wielkim przeżyciem. Starsze przedszkolaki z radością witały swoich kolegów. Najmłodsi z nutką niepewności poznawali swoje sale, kolegów i panie. Przez cały dzień dzieciom towarzyszyła zabawa i wesołe pląsy.  Po krótkiej chwili wątpliwości i obawy, nawet u najmłodszych przedszkolaków na buzi zagościł szeroki uśmiech. Było wesoło i radośnie. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom i Państwa zaufaniu czas spędzony w przedszkolu będzie dla dzieci beztroską przygodą służącą poznawaniu i rozumieniu świata. ( K.K)

Galeria Zdjęć