Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Wycieczka do „Żartownii”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek 27 maja 2024 r. przedszkolaki wraz z  rodzicami i nauczycielkami wybrali się na warsztaty do “Żartowni” w Zbiersku.  W trakcie warsztatów dzieci wraz z dorosłymi stworzyły swój własny domek z drewna. Bawiły się doskonale w błotnej kuchni oraz grały w piłkę. Poznaliśmy właściwości gliny i ulepiliśmy różne postacie. Było też przeciąganie liny.  Podczas wędrówki do lasu obserwowaliśmy przyrodę, czerpaliśmy z niej korzyści.  Było też ognisko i pyszna lemoniada. Na koniec wycieczki dzieci wraz z dorosłymi jechały koleją i wszyscy wspaniale się bawili (N. Matyjasik) 

Galeria Zdjęć