Czwartek, 30.6.2022
Name days: Arnold / Emilia / Lucyna
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

WYCIECZKA DO SALI EKSPERYMENTÓW

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W czwartek 23 czerwca Nasze Przedszkolaki wraz z Paniami udały się a wycieczkę do „Akademii zabaw i Eksperymentów” znajdującą się w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas warsztatów dzieci miały okazję wykonać babeczkę kąpielową, narysować rysunek brokatowy oraz zobaczyły jak powstaje wulkan. Podczas warsztatów dzieciom największą radość sprawił eksperyment z wybuchem wulkanu . Po zakończeniu eksperymentów Przedszkolaki udały się na spacer oraz obiadek w restauracji Plażowej znajdującej się przy zbiorniku wodnym Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim.
Był to dzień pełen atrakcji, radości oraz nowych doświadczeń, które  dzieci na pewno zapamiętają na długo.
W tym dniu również swoje święto obchodzili wszyscy tatusiowie z tej okazji nasze wspaniałe przedszkolaki wykonały piękne laurki dla wszystkich tatusiów i złożyły najserdeczniejsze życzenia. (K.K.) 

Galeria Zdjęć