Sunday, 25.9.2022
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Wycieczka do Sklepu Decathlon

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

17 maja przedszkolaki z grupy 5,6 – latków wraz z I klasą i Paniami wyruszyły na wycieczkę do sklepu Decathlon.  Dzieci odbyły warsztaty prowadzone przez pracowników sklepu z wykształceniem pedagogicznym.  Program został podzielony na 3 bloki tematyczne: Pieniądz, Bezpieczeństwo, Nietypowe Sporty. Dzieci miały do wykonania różne zadania przy czym dobrze się bawiły. Poznały pieniążki oraz dowiedziały się jak funkcjonuje sklep. Nauczyły się zakładać kask, a także dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się rowerem i hulajnogą. Panie pokazały również nietypowe akcesoria, które znajdują się w sklepie. Po zakończonych zadaniach każde z dzieci otrzymało od sklepu Decathlon smycz, koszulkę, wodę oraz słodki poczęstunek. Dzieci świetnie się bawiły, to był dzień pełen atrakcji. NM

Galeria Zdjęć