Sunday, 17.10.2021
Name days: Antonia / Ignacy / Wiktor
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Wycieczka na mecz koszykówki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 30.09.2021 klasa V i VI wraz z wychowawcą wybrali się na mecz koszykówki do Ostrowa Wielkopolskiego z okazji Dnia Chłopaka pomiędzy mistrzem polski ARGED BM Stal Ostrów Wielkopolski – King Szczecin. Celem wycieczki było – podniesienie poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży,  propagowanie właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania, propagowanie zdrowego stylu życia , a także wdrażanie młodzieży do czynnego spędzania wolnego czasu. Ogólnie wrażenia uczniów były bardzo pozytywne. Było to radośnie spędzone popołudnie. Uczniowie przekonali się naocznie, że kibicowanie na meczu piłki koszykowej może być przyjemne i bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu. (M.K.)

Galeria Zdjęć