Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Z wizytą w teatrze

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

02.02.2024 roku, przedszkolaki oraz uczniowie klas 1 -3 wybrali się na spektakl pt. „Piękna i Bestia”. Przedstawienie przygotowane przez teatr muzyczny dostarczył dzieciom wiele radości, emocji i wzruszeń. Przepiękna oprawa muzyczna, taniec, śpiew, scenografia oraz kostiumy przeniosły dzieci w bajkowy świat i zaangażowały je we wspólną podróż z bohaterami. Spektakl uczy naszych młodych widzów, że zawsze warto wierzyć w swoje marzenia oraz wytrwale, małymi krokami je realizować. Zwraca również uwagę na to, aby nie oceniać nikogo po wyglądzie, bo ten często bywa mylący. 
Nie bogactwo jest najważniejsze, lecz to, co każdy z nas ma w sercu. (K. Pływaczyk)

Galeria Zdjęć