Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zabawa z bałwankiem

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Zajęcie otwarte dla rodziców dzieci 3, 4 - letnich

30 stycznia maluchy miały okazję zaprezentować się swoim mamom podczas zajęć o tematyce zimowej. Zajęcie „Zabawa z bałwankiem” pobudzało dzieci do aktywności werbalnej, muzycznej, ruchowej i plastycznej.

Głównym bohaterem zajęcia był bałwanek. To o nim dzieci rozwiązały zagadkę, mówiły wiersz, śpiewały piosenkę, układały koła i przyklejały bałwana na kartce. Poza tym tańczyły jak łyżwiarze przy akompaniamencie walca E. Waldteufela i wypowiadały się na temat zimy.

Obecność mam na zajęciu była nowym i ciekawym wydarzeniem dla dzieci, bo nie codziennie w przedszkolu mają okazję razem z mamą rysować i przyklejać bałwanka.

Galeria Zdjęć