Środa, 3.4.2024
Name days: Ryszard / Renata / Jakub
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zajączek Wielkanocny w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi  „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób zostawia dla wszystkich dzieci prezenty ze smakołykami.  Tym razem też nas nie zawiódł. We wtorek 26 marca dzieci z niecierpliwością wypatrywały długo oczekiwanego gościa. Wyszliśmy na podwórze aby poszukać Zajączkowych prezentów , które ukrył na terenie przedszkolnego placu zabaw. Dzieci z dużym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy szukały swoich upominków. Radości i uciechy było co nie miara.

Zajączku , dziękujemy za prezenty i zapraszamy z rok! (K. Pływaczyk)

Galeria Zdjęć