Czwartek, 27.6.2024
Name days: Maryla / Cyryl / Władysław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zakończenie przedszkola

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 24 czerwca 2024r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania 6-latków. Uroczystość rozpoczęła się od tańca „Poloneza” w wykonaniu starszej grupy. Następnie dzieci dostojnie zaprezentowała swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pan Dyrektor podziękował dzieciom za występ, życząc by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla Pana Dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Naszym wspaniałym sześciolatkom życzymy  wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. (K. Pływaczyk) 

Galeria Zdjęć