Piątek, 29.9.2023
Name days: Michalina / Michał / Rafał
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zakończenie Roku

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

22 czerwca 2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania 6-latków. Uroczystość rozpoczęła się od tańca „Poloneza” w wykonaniu starszej grupy. Następnie dzieci dostojnie zaprezentowała swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Starszaki poprzez wiersze, podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały.

Po programie artystycznym Pan Dyrektor podziękował dzieciom za występ, życząc by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla Pana Dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Na zakończenie Pan Dyrektor wręczył podziękowania rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz naszej placówki.

Sześciolatki kończą przedszkole, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. (K.Kołodziejczyk)

Galeria Zdjęć