Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Życie szkolne jest nowelą ,

 której nigdy nie masz dosyć,

Wczoraj zabrzmiał pierwszy dzwonek,

Dzisiaj czas rozłączyć losy”

29 czerwca 2012 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, poprzedzona mszą świętą w kościele parafialnym w Droszewie. W trakcie mszy świętej, w obecności pocztów sztandarowych, z ogromnym wzruszeniem pożegnaliśmy naszego proboszcza-księdza Kanonika Ludomira Dzięciołowskiego, który udał się na zasłużoną emeryturę.

Podczas uroczystej akademii w szkole miało miejsce przekazanie młodszym kolegom sztandaru przez uczniów klasy VI, opuszczających już  mury szkolne.

Pani dyrektor-Teresa Stachowiak wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Podsumowano także wyniki całorocznych konkursów (matematycznego, czytelniczego) i projektów szkolnych (sportowiec roku) wręczając uczniom dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

   

W części artystycznej pt. „Życie szkolne jest nowelą…”, przygotowanej przez klasę VI, uczniowie nawiązując do nagród filmowych, podziękowali wszystkim nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły za sześcioletni trud włożony w ich naukę i wychowanie.

Część artystyczną zakończyły piosenki, taniec i scenka w wykonaniu uczniów klas I-IV. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim za pracę w minionym roku szkolnym oraz życzyła udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

    

Galeria Zdjęć