Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zbiórka pieniędzy na WOŚP

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 25 stycznia uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły, mieli okazje pokazać jak wielkie mają serca, że warto jednoczyć siły i być solidarnym kiedy w grę wchodzi szczytny cel. Jurek Owsiak i Jego orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej. Co roku pod koniec stycznia tysiące wolontariuszy wychodzi na ulicę i zbiera pieniądze aby wspomóc szpitale i zakupić nowoczesny sprzęt medyczny.
Nasza społeczność szkolna dzięki uprzejmości jednej z wolontariuszek i wyrażenia chęci przyjazdu do szkoły w Kotowiecku miała okazję dorzucić swoją cegiełkę do puszki WOŚP i cieszyć się ze wsparcia szczytnego celu.  Pamiętajmy … Dobro wraca ! (M. Skowronek)

Galeria Zdjęć