Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

,,Zdrowy rozsądek daje radę” - Wiesz – potrafisz – możesz

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

25 września 2012r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się finał dwunastej edycji Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej ,,Zachowaj Trzeźwy Hasła XII Kampanii  pomagały uczniom uświadomić sobie, jak ważną rolę odgrywają w życiu pragnienia, oczekiwania, marzenia. Wykonane przez uczniów zadania były zachętą do stawiania sobie celów i podejmowania działań prowadzących do ich realizacji. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach ogólnopolskich: konkursie plastycznym ,,Moje pragnienia” i konkursie wiedzy o pływaniu ,,Żabka czy motylek”.

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie wiedzy o pływaniu otrzymał Mikołaj - uczeń kl. V. Wyróznienie otrzymała również p. Łucja Powąska - szkolny koordynator akcji.

Nagrodę wręczył Zdzisław Mielczarek,  z-ca Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Patrona 7 listopada 2012r. (Ł.P.)

 

 

 

 

Galeria Zdjęć