Saturday, 16.10.2021
Name days: Ambroży / Emil / Gaweł
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Nasze sukcesy 2012/2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Rok szkolny 2012/2013

Data Nazwa konkursu

Uczeń, klasa

                                           

Osiągnięcia Nauczyciel przygotowujący
11.06.2013

Gminny Finał Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w Ociążu

Drużyna:

Klaudia kl.VI

Dawid kl. V

Justyna kl. IV

Adam kl. III

Laura kl. II

Michał kl. I

III miejsce Ł. Powąska
11.06.2013

Gminny Turniej ,,Zagrajmy w warcaby”

Stanisław Kruszyk kl. III

II miejsce Ł. Powąska
27.05.2013

Mistrzostwa Gminy w Piątkach Piłkarskich

D. Kucharski - kl. 5

P. Paprocki - kl. 5

M. Staszek - kl. 5

K. Kołaczek - kl. 5

J. Spaleniak - kl. 5

K. Jaślan - kl. 6

W. Mielcarek - kl. 6

M. Wasielewski - kl. 6

M. Zaborowski - kl. 6

II msc. V. Matuszczak
27.05.2013

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Janie Pawle II Olimpus

Dawid Kucharski kl. V

VIII miejsce w kategorii szkół podstawowych

Ł. Powąska
21.05.2013

Powiatowy Konkurs Plastyczny KRUS ,,Bezpiecznie na wsi- powiedz stop upadkom”

Kacper Szczepaniak kl. I

wyróżnienie

Ł. Powąska
17.05.2013

Łamigłówki Matematyczne-Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III w Ociążu

Adam Wasielewski kl. III

laureat V miejsca

A. Jarantowska
15.05.2013

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce.

Łukasz Roszkiewicz kl VI

I msc.

w skoku w dal

V. Matuszczak
29.04.2013

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym-klasyfikacja indywidualna

Łukasz Roszkiewicz kl VI

I msc. V. Matuszczak
29.04.2013

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym

Krystian Jaślan kl VI

Łukasz Roszkiewicz kl VI

Mateusz Wasielewski  kl VI

Michał Zaborowski kl VI

Patryk Paprocki kl V

Mikołaj Staszek kl V

II msc. V. Matuszczak
26.04.2013

Gminny Konkurs Plastyczny „Twórcze rady na odpady”

organizator: Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Droszewie

Katarzyna Jarantowska kl. II

Anna Kościańska kl. V

III miejsce w kategorii klas I – III

III miejsce w kategorii klas IV - VI

A. Jarantowska
18.04.2013

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci I Młodzieży

Projekt „Matematyka Innego Wymiaru”

Laura Frątczak kl. II

Stanisław Kruszyk kl. III

Justyna Puszczyk kl. IV

Kacper Kołaczek kl. V

Patryk Frątczak kl. VI

Klaudia Walczak kl. VI

Wiktoria Wieczorek kl. VI

Wasielewski Mateusz kl. VI

 

.

I msc.

I msc.

VI msc.

I msc.

V msc.

VI msc.

VII msc.

IX msc.

miejsca w kategorii klas na szczeblu powiatu

E. Zaborowska

A. Jarantowska

H. Maciałczyk

18.02.2013

Gminny konkurs polonistyczny "Recenzja utworu Marii Konopnickiej, którą poetka chciałaby przeczytać"

Organizator: SP im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Klaudia Walczak kl. VI

III msc. Urszula Adrian
18.02.2013

"VI Gminny Konkurs Poezji Pisanej i Recytowanej o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce"

Organizator: SP im. Błogosławionego ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie

Klaudia Walczak kl. VI

wyróżnienie U. Adrian
14.02.2013

Plastyczna interpretacja cytatu Jana Pawła II -,,Niech nasza droga będzie wspólna” 

Międzyszkolny Konkurs zorg. przez Gimnazjum im. Polskich Noblistów w N. Skalmierzycach

Klaudia Walczak kl. VI

III miejsce Ł. Powąska
12.02.2013 Mistrzostwa Gminy w Piłce ręcznej

Patryk Frątczak kl VI

Krystian Jaślan kl VI

Wiktor Mielcarek kl VI

Jakub Paprocki kl VI

Łukasz Roszkiewicz kl VI

Grzegorz Staszek kl VI

Mateusz Wasielewski  kl VI

Michał Zaborowski kl VI

Kacper Kołaczek kl V

Dawid Kucharski kl V

Patryk Paprocki kl V

Jakub Spaleniak kl V

Mikołaj Staszek kl V

III msc. V. Matuszczak
07.01.2013 Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Szachach

D. Kucharski kl. V

P. Frątczak kl. VI

W. Mielcarek kl. VI

M. Wasielewski kl. VI

II miejsce V. Matuszczak
07.01.2013 Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Szachach

D. Kucharski kl. V

II miejsce V. Matuszczak

21.12.2012

X Międzyszkolny Konkurs plastyczno-techniczny ,,Ozdoba świąteczna”; SP w Skalmierzycach

Mateusz Jędrzejak kl. I

wyróżnienie Ł. Powąska

10.12.2012

Konkurs plastyczny ODN i SP nr 7 w Kaliszu- ,,Jestem bezpieczny na drodze”

Katarzyna Jarantowska kl.II

Klaudia Walczak kl. VI

Laureatki I etapu Ł. Powąska

30.11.2012

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

P. Frątczak kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego V. Matuszczak

27.11.2012

V Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Świat w oczach dziecka” pod patronatem Prezydenta miasta Ostrów Wielkopolski

Adrian Kaługa kl.I

Julia Skrzypniak kl.I

Kacper Szczepaniak kl.I

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Ł. Powąska

24.11.2012

Konkurs Historyczny

PTTK Kalisz

P. Frątczak kl. VI

III miejsce V. Matuszczak

24.11.2012

Konkurs Krajoznawczy

PTTK Kalisz

M. Wasielewski kl. VI

II miejsce V. Matuszczak

20.11.2012

Diecezjalny konkurs z okazji DNIA ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA – „W rodzinie uczę się wiary”

Klaudia Walczak kl. VI

 Anna Kościańska kl. V

- M. Pawłowska
15.11.2012

Szkolne eliminacje do diecezjalnego konkursu: „W rodzinie uczę się wiary”

Paulina Owczarek kl. V

Anna Kościańska kl. V

Klaudia Walczak kl. VI

Weronika Wożniak kl. V

II miejsce

I miejsce

M. Pawłowska
9.11.2012 Gminny Konkurs Poezji Patrotycznej

Tymoteusz Matuszczak kl. II

Anna Kościańska kl. V

Weronika Woźniak kl. V

II miejsce

-

-

E. Zaborowska

U. Adrian

9.11.2012 Gminny Konkurs Fotograficzny „Pokochaj kundelka”

Laura Frątczak kl. II

Tymoteusz Matuszczak kl. II

Patryk Frątczak kl. VI

I miejsce

 II miejsce

 wyróżnienie

V. Matuszczak
14.10.2012 Ogólnopolski konkurs wiedzy o sporcie ,,Żabka czy motylek” w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Mikołaj Staszek kl. V

wyróżnienie

Ł. Powąska
25.10.2012 Mistrzostwa Gminy w Badmintonie

W. Mielcarek kl. VI

M. Wasielewski kl. VI

M. Zaborowski kl. VI

IV miejsce drużynowo

V. Matuszczak


Galeria Zdjęć