Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zajączek w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci czekają na zajączka, który zapełnia ich koszyczki słodyczami. Jednak pochmurne niebo i przelotne opady martwiły dzieci. Zastanawiały się czy zajączek nie boi się deszczu i czy koszyczki nie zmokną.       

Gdy deszczowe chmury przegonił wiatr, dzieci wyszły na spacer w poszukiwaniu koszyków. Jednak nigdzie ich nie było, więc zmartwione i pełne wątpliwości wróciły do przedszkola. Jakaż była radość, gdy znalazły koszyki pełne słodyczy w swoich salach, ukryte w kącikach zabaw.

Galeria Zdjęć